Przekaż darowiznę

W zamian za wsparcie przewiduję dla darczyńców specjalną rolę na serwerze Discord i grupę na forum Aspie Love. Napisz do mnie z tego samego adresu e-mail z którego wysłałeś(-aś) darowiznę (pamiętaj aby udostępnić swój adres e-mail podczas wysyłania wpłaty!), a wszystko załatwimy. Podając mi swój nick na serwerze Discord pamiętaj o czterocyfrowym identyfikatorze!

System płatności jest obsługiwany przez YetiPay (serwis ten wymaga założenia konta i doładowania go przez płatność internetową lub tradycyjny przelew, ale można go potem używać do szybkiego płacenia w sklepach udostępniających YetiPay jako formę płatności). Od każdej darowizny pobierana jest prowizja w wysokości 7% wpłaconej kwoty.

Pamiętaj: darowizny są całkowicie dobrowolne – cała zawartość bloga This Is Internet jest i zawsze pozostanie dostępna całkowicie za darmo. Jeśli jednak mój blog podoba Ci się na tyle, że chcesz postawić mi jakiś napój bezalkoholowy, dorzucić się do opłaty za serwer lub nawet pomóc kupić jakiś fajny gadżet, teraz daję Ci taką możliwość.